KHAU-11AT6-120
描述
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 120V
| 型号 | KHAU-11AT6-120 |
|---|---|
| 厂商 | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| 应用 | 信号继电器,高达 2 A |