G5A-237PH-DC12
描述
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
| 型号 | G5A-237PH-DC12 |
|---|---|
| 厂商 | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| 应用 | 信号继电器,高达 2 A |